Ole ettevaatlik, ole väga ettevaatlik. Vaata oma seljataha! Kas ta on seal? Ei, ta on su kõrval. Salakeeraja, mees kes ilmub, millal tahab ja kuhu tahab. Teda on nähtud liikumas Tartus ja vahel ka Tallinnas, aga see on kõigest müüt. Ta Naerutab ja naelutab su enda külge. Otsib ülimat tõde – salaja. Ostab poest toiduained – salaja. Huumor, absurd, sürr ja elav fantaasia on  omadused, mis teda kirjeldavad. Aga tema olemasolust puuduvad kindlad tõendid. Salapära hõljub tema kohal. Kui näed teda, tõenda seda ja saad pai.

Nimi: Martin Junna

Email: junna.martin@gmail.com

Erinevalt teistest maailma inimestest on ta põhikeeraja. Ilma temata juba keerama ei hakata. Strateegilised keeramisplaanid koostab Tema. Teda on nähtud liikumas Tallinnas ja teda võib leida tänavatelt või oma peakorterist, mõtlemas järgmisi kurikuulsaid plaane. Teda iseloomustab soov mängida, naerda ja lõbutseda. Ta on eksistentsialist, kes armastab absurdi, eneseirooniat, sarkastilisust ja jaburusi. Tal ei puudu ükski oskus. Kui sa tunned, et oled põhjas, täiesti põhjas, siis vaata ringi. Põhikeerajat seal ei ole.

Nimi: Rauno Meronen

Email: raunomeronen@hot.ee

Kruvikeeraja looja nagu ta nimigi ütleb. Meie suunaja ja mentor. Kui on tulemas kevad, siis sa näed seda Kruvikeeraja pealt. Sõna otseses mõttes. Ta pea muutub rohelisemaks. Kui küsida temalt:” Miks kruvikeeraja?” Siis ta vastab:” Mõni sõna on lihtsalt parem kui teine.” Kruvikeeraja-mees kellel on lai silmaring, kellel on kõige kohta arvamus, kõik peab olema põhjendatud ja kui teha siis korralikult. Teda võib kohata Tallinnas kauboi mütsiga, otsimas kruvisid, mida lahti keerata, kuid mitte nii lahti, et see kokku variseks vaid logiseks.

Nimi: Ande Andekas-Lammutaja